خطــــهنرطراحي و ساخت
دكوراسيون داخلي، خاص شما

درباره ما

گروه طراحان خطـــهنر با سال ها تجربه در زمینه طراحی داخلی، نما، محوطه سازی، بازسازی و اجرا همراه شما خواهد بود.

گروه معماري و دکوراسيون داخلي خطـــهنر با هدف ارائه خدمات حرفه‌اي معماري و دکوراسيون داخلي و در پاسخ به نيازهاي روز افزون اين مقوله در کشور آغاز به کار نمود. اين گروه در زمينه مشاوره و طراحي دکوراسيون داخلي و نمای ساختمان های مدرن و کلاسیک با پشتوانه ی ذهنی خلاق و ایده های فراوان بر اساس اصل "طراحي علمي، کيفيت عالي، و زمان مناسب " در پروژه‌هاي مسکوني، اداري، تجاري فعاليت مي کند.

این گروه در زمینه مشاوره، طراحی و اجرای معماری و دکوراسیون داخلی بر اساس اصل “طراحی علمی، کیفیت عالی، زمان کمتر و قیمت مناسب “ آرامش، نشاط و زیبایی بصری را به محیط زندگی و کار شما هدیه می‌نماید.

از ما بيشتر بدانيد

خدمات مدرن

 • فضاهای مسکونی

  طراحی و اجرای دکوراسیون فضای مسکونی به انواع سبک های کلاسیک، مدرن و… طراحی و ساخت جدیدترین مدل های کابینت، طراحی و ساخت انواع کمد، بوفه، پیشخوان و ...

 • فضاهای خدماتی

  طراحی و اجرای دکوراسیون انواع فضای خدماتی، آژانس های هواپیمایی، بانک ها، دفاتر بیمه، سالن های آرایش و زیبایی

 • فضاهای تجاری و اداری

  طراحی و اجرای دکوراسیون انواع فضای تجاری، فروشگاه ها، بوتیک ها و مراکز تجاری، سالن کنفرانس و آمفی تئاتر، طراحی و ساخت انواع ویترین، استند، پارتیشن بندی دفاتر توسط دیوار کناف، مبلمان اداری

 • محوطه سازی

  طراحی و اجرای انواع آبنما و استخر، طراحی و ساخت انواع آلاچیق و سایه بان، طراحی فضای سبز و محوطه سازی و چمن مصنوعی

تماس با ما

گوه طراحي خطـــهنر
تهران، سعادت آباد، علامه طباطبايي جنوبي
حق طلب غربي، پلاك 31

+98 21 8869 0096 تلفن:
+98 21 8869 1923 تلفن:
+98 21 8869 1957 فاكس:
reza@karimabadi.ir ايميل:

استفاده از وب سایت

استفاده از این سایت دارای شرایط زیر بوده و لازم است کاربران محترم قبل از استفاده از سایت به این موارد توجه نمایند.
استفاده از محتویات سایت ( به شكل اولیه و بدون تغییر در ساختار محتوائی و ظاهری ) با ذکر منبع و اهداف غیرانتفاعی و صرفا" جهت اطلاع رسانی بلامانع است
هر گونه انتشار مجدد مطالب سایت ( به شكل اولیه و بدون تغییر در ساختار محتوائی و ظاهری ) بدون کسب اجازه كتبی از مدیریت سایت و بدون ذکر منبع ،ممنوع است .
در صورتی که مطلبی از این سایت توسط اشخاص حقوقی و حقیقی از منبع ثالثی اخذ شده باشد ، ذکر منبع اولیه ضروری است .
هر گونه استفاده تجاری از محتویات سایت در نشریات بدون کسب اجازه كتبی از مدیریت سایت ،ممنوع است .
در صورت انتشار هر گونه محتویات این سایت بر روی سایر سایت ها و یا وبلاگ ها ، ذکر منبع می بایست همراه با لینک به سایت اصلی باشد .
در صورت انتشار هر گونه محتویات این سایت در مطبوعات و یا سایر سایت ها و وبلاگ ها که در طی چندین بخش منتشر می گردد ، ذکر منبع بطور کامل در هر یک از بخش ها ، الزامی است .
تبدیل محتویات سایت به هر شكلی اعم از pdf ، .doc . و ... جهت ارائه بر روی سایت ها و وبلاگ ها بدون كسب اجازه كتبی از مدیریت سایت ، ممنوع است .
این سایت تاكنون مجوز نشر محتویات سایت را به هیچ شخص حقوقی و یا حقیقی واگذار نكرده است . در صورت صدور مجوز لازم ،‌ مراتب از طریق سایت به اطلاع عموم خواهد رسید .
تبدیل محتویات سایت به هر شكلی اعم از pdf ، .doc . و ... جهت ارائه بر روی سایت ها و وبلاگ ها بدون كسب اجازه كتبی از مدیریت سایت ، ممنوع است .

کاربران محترم، با پذیرش کلیه شرایط فوق امکان استفاده از سایت را خواهند داشت .