استفاده از وب سایت

استفاده از این سایت دارای شرایط زیر بوده و لازم است کاربران محترم قبل از استفاده از سایت به این موارد توجه نمایند.

استفاده از محتویات سایت ( به شكل اولیه و بدون تغییر در ساختار محتوائی و ظاهری ) با ذکر منبع و اهداف غیرانتفاعی و صرفا" جهت اطلاع رسانی بلامانع است
هر گونه انتشار مجدد مطالب سایت ( به شكل اولیه و بدون تغییر در ساختار محتوائی و ظاهری ) بدون کسب اجازه كتبی از مدیریت سایت و بدون ذکر منبع ،ممنوع است .
در صورتی که مطلبی از این سایت توسط اشخاص حقوقی و حقیقی از منبع ثالثی اخذ شده باشد ، ذکر منبع اولیه ضروری است .
هر گونه استفاده تجاری از محتویات سایت در نشریات بدون کسب اجازه كتبی از مدیریت سایت ،ممنوع است .
در صورت انتشار هر گونه محتویات این سایت بر روی سایر سایت ها و یا وبلاگ ها ، ذکر منبع می بایست همراه با لینک به سایت اصلی باشد .
در صورت انتشار هر گونه محتویات این سایت در مطبوعات و یا سایر سایت ها و وبلاگ ها که در طی چندین بخش منتشر می گردد ، ذکر منبع بطور کامل در هر یک از بخش ها ، الزامی است .
تبدیل محتویات سایت به هر شكلی اعم از pdf ، .doc . و ... جهت ارائه بر روی سایت ها و وبلاگ ها بدون كسب اجازه كتبی از مدیریت سایت ، ممنوع است .
این سایت تاكنون مجوز نشر محتویات سایت را به هیچ شخص حقوقی و یا حقیقی واگذار نكرده است . در صورت صدور مجوز لازم ،‌ مراتب از طریق سایت به اطلاع عموم خواهد رسید .
تبدیل محتویات سایت به هر شكلی اعم از pdf ، .doc . و ... جهت ارائه بر روی سایت ها و وبلاگ ها بدون كسب اجازه كتبی از مدیریت سایت ، ممنوع است .

کاربران محترم، با پذیرش کلیه شرایط فوق امکان استفاده از سایت را خواهند داشت .